-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дизельне паливо ДП-Л-Євро5-ВО
Тендер Prozorro UA-2026-06-17-000677-a
Торги не відбулися
2 075 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
2c0c0f7f7c994c199098cd310cc49134
Внутрішній номер закупівлі:
29559192
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-17-000677-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37739041
-
Адреса:
02094, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ ГНАТА ХОТКЕВИЧА, будинок 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Піндюр Леся 380442776813 l.pindiur@tec4.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 075 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.06.2026 09:09 - 27.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.06.2026 09:09 - 30.06.2026 00:00
Аукціон:
з 30.06.2026 14:39
Період кваліфікації:
30.06.2026 00:00 - 15.07.2026 09:29
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 075 000.00 Дизельне паливо ДП-Л-Євро5-ВО