-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вантажна шина (ведуча вісь) 245/70 R19,5 для транспортних засобів (автобус) за ДК 021:2015 код 34350000-5: Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності;
Тендер Prozorro UA-2026-06-17-000020-a
Завершена
110 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
9203eb836e1b4341bc7b0f846fcd3dea
Внутрішній номер закупівлі:
29558540
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-17-000020-a
Замовник:
Комунальне підприємтсво "Вишневе"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31780560
-
Адреса:
53742, Україна, Дніпропетровська область, с. Карпівка, Криворызький район, вул. Центральна, 97
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Підгайна +380672836987, +380973379478 kpkarpovka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
110 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.06.2026 00:37 - 22.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.06.2026 00:37 - 25.06.2026 00:00
Аукціон:
25.06.2026 12:49 - 25.06.2026 13:36
Період кваліфікації:
25.06.2026 13:36 - 25.06.2026 23:23
Період завантаження договору:
01.07.2026 00:00 - 11.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴110 000.00 Вантажна шина (ведуча вісь) 245/70 R19,5 для транспортних засобів (автобус) за ДК 021:2015 код 34350000-5: Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності