-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Біохімічний аналізатор Код НК 031:2024 - W0201010101 ХІМІЧНІ АНАЛІЗАТОРИ – НИЗЬКА ПРОПУСКНА ЗДАТНІСТЬ (Рандомізований доступ без режиму ISE тестів/год <= 400)
Тендер Prozorro UA-2026-06-16-013150-a
Завершена
803 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
96ae29b3f9d642569a4fe21db98b4022
Внутрішній номер закупівлі:
29556978
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-16-013150-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ′ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08734575
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, ВУЛИЦЯ ПРОСКУРІВСЬКОГО ПІДПІЛЛЯ, будинок 112
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Трач Наталія Михайлівна 380980609120 kuc-nata@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
803 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.06.2026 16:44 - 21.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.06.2026 16:44 - 24.06.2026 17:00
Аукціон:
з 25.06.2026 11:15
Період кваліфікації:
24.06.2026 17:00 - 26.06.2026 11:38
Період завантаження договору:
02.07.2026 00:00 - 12.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴803 000.00 Біохімічний аналізатор Код НК 031:2024 - W0201010101 ХІМІЧНІ АНАЛІЗАТОРИ – НИЗЬКА ПРОПУСКНА ЗДАТНІСТЬ (Рандомізований доступ без режиму ISE тестів/год <= 400)