• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Електрична енергія за кодом ДК 021:2015 - 09310000-5 – «Електрична енергія»

Завершена

378 510.00 UAH з ПДВ
Номер: 5603dfc5c16d49d09dee5f95ec1f2630
Внутрішній номер закупівлі: 29555079
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-16-011239-a   
Замовник: Комунальний заклад "Піщанська спеціальна школа Одеської обласної ради"
Контактна особа: Валентин Юдін +380965447392 yuvvk777@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 378 510.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 16.06.2026 15:43 - 21.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 16.06.2026 15:43 - 24.06.2026 13:00
Аукціон: з 25.06.2026 13:45
Період кваліфікації: 24.06.2026 13:00 - 25.06.2026 11:27
Період завантаження договору: 01.07.2026 00:00 - 11.07.2026 00:00

Замовники торгів

Повна назва організації
Коротка назва
Код організації
Комунальний заклад "Піщанська спеціальна школа Одеської обласної ради"
Комунальний заклад "Піщанська спеціальна школа Одеської обласної ради"
UA-EDR 22495858

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴378 510.00 Електрична енергія за кодом ДК 021:2015 - 09310000-5 – «Електрична енергія»