• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Поточний ремонт дорожнього покриття проїзду на ділянці від вулиці Максима Залізняка до вулиці Ізмаїльська у мкр. Велика Корениха Заводського району міста Миколаєва

Площа, що підлягає поточному ремонту дорожнього покриття складає 558 м2

Завершена

1 260 890.00 UAH без ПДВ
Номер: 35c2ef9f42884f5583be83b3ce7a0e14
Внутрішній номер закупівлі: 29554906
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-16-011066-a   
Замовник: Адміністрація Заводського району Миколаївської міської ради
Контактна особа: Анатолій Яковина +380512362287 az_zakupivli@i.ua https://admzr.mkrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 260 890.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 16.06.2026 15:38 - 21.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 16.06.2026 15:38 - 24.06.2026 15:27
Аукціон: з 25.06.2026 14:51
Період кваліфікації: 24.06.2026 15:27 - 09.07.2026 09:36
Період завантаження договору: 15.07.2026 00:00 - 25.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 260 890.00 Поточний ремонт дорожнього покриття проїзду на ділянці від вулиці Максима Залізняка до вулиці Ізмаїльська у мкр. Велика Корениха Заводського району міста Миколаєва