• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Циліндричні запобіжники для філії "Каскад Київських ГЕС і ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації.

Торги не відбулися

23 533.67 UAH без ПДВ
Номер: 57e2158662144a37858f3535032e43c8
Внутрішній номер закупівлі: 29554352
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-16-010522-a   
Замовник: Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
Контактна особа: Іванченко Оксана 380672304973 o.ivanchenko@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 23 533.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 16.06.2026 15:24 - 21.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 16.06.2026 15:24 - 24.06.2026 00:00
Аукціон: з 24.06.2026 12:18

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴23 533.67 Циліндричні запобіжники для філії "Каскад Київських ГЕС і ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго"