• Переговорна процедура (скорочена)
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Електрична енергія

Завершена

852 135.00 UAH з ПДВ
Номер: 90aea2fd48354268ae45cf68618410e7
Внутрішній номер закупівлі: 2955305
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-01-23-000502-a   
Замовник: Ковалівська сільська рада
Контактна особа: Верховод Віктор Васильович +380962799779 kovalivka@meta.ua http://kovalivska-gromada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Умова застосування: Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування: cт. 35, п 4. Двократна відміна тендера через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізнялися від вимог, визначених у тендерній документації
Очікувана вартість: 852 135.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія для потреб Ковалівської сільської ради (Об'єкти балансової належності електроустановок)
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 284045 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 22830, Україна, Вінницька область, село Ковалівка, вул. Центральна,2А На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕНЕРА ВІННИЦЯ"

Оскарження: 29.01.2019 10:24 - 04.02.2019 00:00
Ціна пропозиції 846 135.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.01.2019 11:32
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 186d33119869445193d504e8150e55d7
Ідентифікатор договору: UA-2019-01-23-000502-a-c1
Постачальник: ТОВ "ЕНЕРА ВІННИЦЯ"
Номер договору: НЕ-132601/34
Сума договору: 846 135.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 705 112.50 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.01.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання: 04.02.2019 00:00
Статус:
Виконаний
договір
p7s
sign.p7s