-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ВІКНА ТА ДВЕРІ МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ код 44220000-8 Столярні вироби за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника.
Тендер Prozorro UA-2026-06-16-007985-a
Завершена
297 700.00
UAH з ПДВ
Номер:
9bfd0106a8824a6cb6a3fe4d60232050
Внутрішній номер закупівлі:
29551842
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-16-007985-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34167494
-
Адреса:
79059, Україна, Львівська область, місто Львів, вул.Миколайчука І. будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Микола Цюцюра +380972186030 mtsytsyra.econom.emd@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
297 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.06.2026 14:06 - 21.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.06.2026 14:06 - 24.06.2026 09:00
Аукціон:
25.06.2026 14:27 - 25.06.2026 14:56
Період кваліфікації:
25.06.2026 14:56 - 01.07.2026 12:09
Період завантаження договору:
07.07.2026 00:00 - 17.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴297 700.00 ВІКНА ТА ДВЕРІ МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ код 44220000-8 Столярні вироби за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника.