-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мікрохвильові печі
Тендер Prozorro UA-2026-06-16-006890-a
Торги не відбулися
12 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
4a128b85a6e84604903f10ff310f02f8
Внутрішній номер закупівлі:
29550727
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-16-006890-a
Замовник:
Філія «Центральна станція зв'язку» АТ «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081394
-
Адреса:
01030, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ В'ЯЧЕСЛАВА ЛИПИНСЬКОГО, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бондар Євгеній Вікторович 380443302463 bondar.y.v@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
12 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.06.2026 13:19 - 22.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.06.2026 13:19 - 25.06.2026 10:00
Аукціон:
з 26.06.2026 15:42
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴12 500.00 Лот 1 - Мікрохвильові печі