-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з виконання заходів із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного характеру, пов’язаних з захистом мереж централізованого водопостачання (поточний ремонт) по вул. Запорозьких козаків, 20-26 (напрямок руху до портових потужностей та перевалочних пунктів) у м. Ізмаїлі Ізмаїльського району Одеської області
Тендер Prozorro UA-2026-06-16-006481-a
Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. ДБН А.2.2-3:2014
Завершена
1 619 908.00
UAH з ПДВ
Номер:
0608f11277df43468678569667a59931
Внутрішній номер закупівлі:
29550332
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-16-006481-a
Замовник:
Управління житлово-комунального господарства Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
03363772
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, м. Ізмаїл, вул. Соборна, 31
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Тетяна Комендантова +380484175221 tanjaznail123@gmail.com https://izmail-mr.od.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 619 908.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.06.2026 12:55 - 21.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.06.2026 12:55 - 24.06.2026 00:00
Аукціон:
з 24.06.2026 11:42
Період кваліфікації:
24.06.2026 00:00 - 26.06.2026 15:46
Період завантаження договору:
02.07.2026 00:00 - 12.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 619 908.00 Послуги з виконання заходів із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного характеру, пов’язаних з захистом мереж централізованого водопостачання (поточний ремонт) по вул. Запорозьких козаків, 20-26 (напрямок руху до портових потужностей та перевалочних пунктів) у м. Ізмаїлі Ізмаїльського району Одеської області