-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пароконвектомат APACH AP10QT (в комплекті)
Тендер Prozorro UA-2026-06-16-005947-a
Торги відмінено
314 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
11be8593186848eb88cd9815dcd4c2cf
Внутрішній номер закупівлі:
29549788
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-16-005947-a
Замовник:
Ліцей №272 "Український колеж ім. В.О.Сухомлинського" Дніпровського району м.Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
22875087
-
Адреса:
02002, Україна, Київська область, Київ, вул. Митрополита Андрея Шептицького, будинок 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Слободяник Сергій Анатолійович 380445168764 slugbova_college272@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
314 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.06.2026 12:39 - 21.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.06.2026 12:39 - 24.06.2026 00:00
Аукціон:
з 24.06.2026 11:12
Період кваліфікації:
24.06.2026 00:00 - 24.06.2026 10:36
Період завантаження договору:
30.06.2026 00:00 - 10.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
aa64c76d2d1f4058aa8755e92b353779
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
в зв'язку з доопрацьовуванням тендерної документації
Період оскарження:
01.07.2026 13:47 - 12.07.2026 00:00
Дата опублікування:
01.07.2026 13:47
Дата виконання:
12.07.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴314 000.00 Пароконвектомат APACH AP10QT (в комплекті)