-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Бензиновий генератор Matari MH11000EA
Тендер Prozorro UA-2026-06-16-004906-a
Завершена
0.00
без ПДВ
Номер:
c9d11e3619b74583802d111b4d20766f
Внутрішній номер закупівлі:
29548778
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-16-004906-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3035 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23313902
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
31120000-3 ГенераториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензиновий генератор Matari MH11000EA
Кількість
1 штука
Період постачання
до 11.06.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
45 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.06.2026 11:45
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
94bbcbc9885b49ea9475079846371e7a
Ідентифікатор договору:
UA-2026-06-16-004906-a-a1
Постачальник:
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
6-8/2026
Сума договору:
45 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Бензиновий генератор Matari MH11000EA: 45 000.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.06.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
09.06.2026 11:43
Статус:
Підписаний