• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Спеціальні продукти харчування для хворих на фенілкенотурію

Завершена

199 100.00 UAH з ПДВ
Номер: 397d3e5280894f19bb892e62da1e278c
Внутрішній номер закупівлі: 29547584
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-16-003725-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" Тернопільської міської ради
Контактна особа: Петяк Тетяна 380671723280 tcpmsd.buh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 199 100.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 16.06.2026 11:13 - 22.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 16.06.2026 11:13 - 25.06.2026 09:00
Аукціон: з 26.06.2026 15:05
Період кваліфікації: 25.06.2026 09:00 - 26.06.2026 09:30
Період завантаження договору: 02.07.2026 00:00 - 12.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴199 100.00 Спеціальні продукти харчування для хворих на фенілкенотурію