-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування автомобіля Volkswagen Caravelle
Тендер Prozorro UA-2026-06-16-003050-a
Торги не відбулися
7 669.80
UAH з ПДВ
Номер:
0b925bfde4f443b19460a90449a424f7
Внутрішній номер закупівлі:
29546918
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-16-003050-a
Замовник:
Запорізька обласна прокуратура
×
-
Код ЄДРПОУ:
02909973
-
Адреса:
69005, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Дмитра Апухтіна, 29А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Юлія Шулатова +380612251043 yushulatova@zap.gp.gov.ua http://zap.gp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
7 669.80 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.06.2026 10:48 - 21.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.06.2026 10:48 - 24.06.2026 00:00
Аукціон:
з 24.06.2026 13:40
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 669.80 Послуги з технічного обслуговування автомобіля Volkswagen Caravelle