• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт частини приміщень 1-го поверху будівлі Б-3 КНП «2-а міська поліклініка м.Львова» на вул.В. Симоненка, 4 у м. Львові (ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)

Завершена

4 405 804.80 UAH з ПДВ
Номер: 2b8a56a2eca442e7992143193143583a
Внутрішній номер закупівлі: 29546003
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-16-002141-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ЛЬВІВСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ " БАГАТОПРОФІЛЬНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНИХ МЕТОДІВ ЛІКУВАННЯ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ"
Контактна особа: Людмила Федорович +380322581125 1_tmo_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 4 405 804.80 UAH з ПДВ
Період уточнення: 16.06.2026 10:16 - 22.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 16.06.2026 10:16 - 25.06.2026 09:00
Аукціон: з 26.06.2026 15:28
Період кваліфікації: 25.06.2026 09:00 - 30.06.2026 14:06
Період завантаження договору: 06.07.2026 00:00 - 16.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴4 405 804.80 Поточний ремонт частини приміщень 1-го поверху будівлі Б-3 КНП «2-а міська поліклініка м.Львова» на вул.В. Симоненка, 4 у м. Львові (ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)