• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Ворота відкатні

Торги не відбулися

100 438.00 UAH з ПДВ
Номер: d7e9988b7a78430fb50d466924eab4e9
Внутрішній номер закупівлі: 29542902
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-15-012720-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Контактна особа: Костєва Марія Володимирівна 380676039936 muzychko.mv@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 100 438.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 15.06.2026 17:35 - 20.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 15.06.2026 17:35 - 23.06.2026 10:00
Аукціон: з 24.06.2026 14:41

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴100 438.00 Ворота відкатні