-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Кейтерингові послуги для забезпечення заходів, які проводяться КУ Інститутом міста (ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги)
Тендер Prozorro UA-2026-06-15-012338-a
Торги не відбулися
200 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
1079a216235648e1b1439058f2b392d6
Внутрішній номер закупівлі:
29542520
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-15-012338-a
Замовник:
КУ Інститут міста
×
-
Код ЄДРПОУ:
36417351
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, Львів, пл. Ринок, 1 (кім.111)
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Митник Уляна Андріївна +380632580945 ulianamytnyk.city.institute@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.06.2026 17:04 - 20.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.06.2026 17:04 - 23.06.2026 00:00
Аукціон:
з 23.06.2026 13:16
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴200 000.00 Кейтерингові послуги для забезпечення заходів, які проводяться КУ Інститутом міста (ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги)