-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комплект обладнання для харчоблоку (пароконвектомат, лінія роздачі, холодильник)
Тендер Prozorro UA-2026-06-15-012034-a
Торги відмінено
400 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
8a7b7f16e3924b618ff54fd039bb88ea
Внутрішній номер закупівлі:
29542216
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-15-012034-a
Замовник:
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №152 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
03875118
-
Адреса:
02156, Україна, м. Київ, вулиця Академіка Курчатова, будинок 18/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Муравйова Наталья Едуардівна 380445182543 sch152@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.06.2026 16:59 - 20.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.06.2026 16:59 - 23.06.2026 00:00
Аукціон:
з 23.06.2026 14:28
Період кваліфікації:
23.06.2026 00:00 - 25.06.2026 16:07
Період завантаження договору:
01.07.2026 00:00 - 11.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
a7d287c005f0425285768da2e08d4d39
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
виникла необхідність закупити інше обладнання
Період оскарження:
01.07.2026 16:46 - 12.07.2026 00:00
Дата опублікування:
01.07.2026 16:46
Дата виконання:
12.07.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴400 000.00 Комплект обладнання для харчоблоку (пароконвектомат, лінія роздачі, холодильник)