-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт (заміна) ліфта в будівлі поліклініки Державної установи «Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Чернігівській області», за адресою: м.Чернігів, проспект Миру, буд.217» (код ДК 021:2015:45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Тендер Prozorro UA-2026-06-15-011325-a
Завершена
3 273 609.60
UAH з ПДВ
Номер:
9bbd87aeb77a4f328ac619bc8e5f42ed
Внутрішній номер закупівлі:
29541506
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-15-011325-a
Замовник:
Державна установа "Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Чернігівській області"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08734598
-
Адреса:
14029, Україна, Чернігівська область, Чернігів, проспект Миру, будинок 217
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Листовнича Олеся 380963688644 lesya_tarasevich@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
3 273 609.60 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.06.2026 16:23 - 27.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.06.2026 16:23 - 30.06.2026 00:00
Аукціон:
з 30.06.2026 11:33
Період кваліфікації:
30.06.2026 00:00 - 17.07.2026 11:41
Період завантаження договору:
23.07.2026 00:00 - 02.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 273 609.60 «Капітальний ремонт (заміна) ліфта в будівлі поліклініки Державної установи «Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Чернігівській області», за адресою: м.Чернігів, проспект Миру, буд.217» (код ДК 021:2015:45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)