• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Оборонна закупівля
  • Без аукціону

Кут ПФ алюмінієвий 3 м Харків

Завершена

0.00 без ПДВ
Номер: 7b9644bfccfa46b9b07e5d35060451f4
Внутрішній номер закупівлі: 29541471
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-15-011260-a   
Замовник: ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3035 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
Класифікатор ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Додаткова ознака: Оборонна закупівля

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кут ПФ алюмінієвий 3 м Харків
Код ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частини
Кількість 1 штука
Період постачання до 11.06.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
Ціна пропозиції 19.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.06.2026 16:16
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 535cfed634c14f7abd6de9e0496e343b
Ідентифікатор договору: UA-2026-06-15-011260-a-a1
Постачальник: Оборонний постачальник
Номер договору: 11/1/1-72/2026
Сума договору: 19.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Кут ПФ алюмінієвий 3 м Харків: 19.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 09.06.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 09.06.2026 16:13
Статус:
Підписаний