• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Ізоляційне приладдя

Звертаємо вашу увагу та додатково уточнюємо, що при заповненні розділу "Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі" учасник процедури закупівлі підтверджує відсутність підстав, шляхом самостійного декларування відсутності таких підстав в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції, а Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документів, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 Особливостей (детально описано у додатку 2 та 4 до ТД).

Завершена

121 787.95 UAH без ПДВ
Номер: 985bdd575ded4101b963bba275226d33
Внутрішній номер закупівлі: 29540827
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-15-010639-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Контактна особа: Назаренко Юлія Ігорівна 380975200267 yuliia.nazarenko@ukrnafta.com http://www.ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015: 31650000-7 Ізоляційне приладдяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 121 787.95 UAH без ПДВ
Період уточнення: 15.06.2026 15:54 - 23.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 15.06.2026 15:54 - 26.06.2026 12:00
Аукціон: з 29.06.2026 11:33
Період кваліфікації: 26.06.2026 12:00 - 09.07.2026 13:42
Період завантаження договору: 15.07.2026 00:00 - 25.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴121 787.95 Ізоляційне приладдя