-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Насосна станція SHIMGE WТ500А 0.5кВт Hmax=9м Qmax=125л/хв каналізаційна
Тендер Prozorro UA-2026-06-15-010255-a
Завершена
0.00
без ПДВ
Номер:
cbf206a0807145c3bb15bb62f110a661
Внутрішній номер закупівлі:
29540707
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-15-010255-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3035 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23313902
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Насосна станція SHIMGE WТ500А 0.5кВт Hmax=9м Qmax=125л/хв каналізаційна
Кількість
1 штука
Період постачання
до 11.06.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Насосна станція SHIMGE WТ500А 0.5кВт Hmax=9м Qmax=125л/хв каналізаційна
Кількість
1 штука
Період постачання
до 11.06.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
19 001.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.06.2026 15:49
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
e9d060e7578949b19d7c82b7ab48aa80
Ідентифікатор договору:
UA-2026-06-15-010255-a-a1
Постачальник:
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
11/1/1-72/2026
Сума договору:
19 001.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Насосна станція SHIMGE WТ500А 0.5кВт Hmax=9м Qmax=125л/хв каналізаційна: 9 441.00000 UAH без ПДВ
Насосна станція SHIMGE WТ500А 0.5кВт Hmax=9м Qmax=125л/хв каналізаційна: 9 560.00000 UAH без ПДВ
Насосна станція SHIMGE WТ500А 0.5кВт Hmax=9м Qmax=125л/хв каналізаційна: 9 560.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.06.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
09.06.2026 15:36
Статус:
Підписаний