-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Паливні гранули (пелети)
Тендер Prozorro UA-2026-06-15-009408-a
Завершена
421 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
5faff4bfd49c4af999bd7fe85bfb5791
Внутрішній номер закупівлі:
29539631
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-15-009408-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Миколаївській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108735
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Іраіда Відіна +380512531954 1060972@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
421 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.06.2026 15:15 - 20.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.06.2026 15:15 - 23.06.2026 06:00
Аукціон:
з 24.06.2026 13:49
Період кваліфікації:
23.06.2026 06:00 - 23.06.2026 09:34
Період завантаження договору:
29.06.2026 00:00 - 09.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴421 500.00 Паливні гранули (пелети)