• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Оборонна закупівля
  • Без аукціону

Болт 8х50 оц. Метричний (уп. 100 шт.) (7318), Гайка М08 оц. (уп. 100 шт.) (7318), Шайба пласка Д8 оц. збільш. (7318)

Завершена

0.00 без ПДВ
Номер: fcc3f556eb2b470f844592731a536b2f
Внутрішній номер закупівлі: 29539017
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-15-008729-a   
Замовник: ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3035 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
Класифікатор ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Додаткова ознака: Оборонна закупівля

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Болт 8х50 оц. Метричний (уп. 100 шт.) (7318)
Код ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі
Кількість 1 пачка
Період постачання до 20.06.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Гайка М08 оц. (уп. 100 шт.) (7318)
Код ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі
Кількість 1 пачка
Період постачання до 20.06.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Шайба пласка Д8 оц. збільш. (7318)
Код ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі
Кількість 1 штука
Період постачання до 20.06.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
Ціна пропозиції 407.79 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.06.2026 14:58
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 3ea39e4444e44fdeb741a85c41b52fa1
Ідентифікатор договору: UA-2026-06-15-008729-a-a1
Постачальник: Оборонний постачальник
Номер договору: 11/2/2-34/2026
Сума договору: 407.79 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Болт 8х50 оц. Метричний (уп. 100 шт.) (7318): 315.25000 UAH без ПДВ
Гайка М08 оц. (уп. 100 шт.) (7318): 88.08000 UAH без ПДВ
Шайба пласка Д8 оц. збільш. (7318): 4.46000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 10.06.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 10.06.2026 14:53
Статус:
Підписаний