-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Насосний агрегат глибинний для свердловин
Тендер Prozorro UA-2026-06-15-008516-a
257 ВО
Торги не відбулися
161 355.33
UAH з ПДВ
Номер:
e76d7971952b42989ab08360e7fc7fd8
Внутрішній номер закупівлі:
29538729
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-15-008516-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, ВУЛИЦЯ ГОРЬКОГО, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кравець Мілана Станіславівна 380503847607 kravets@vostgok.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
161 355.33 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.06.2026 14:49 - 20.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.06.2026 14:49 - 23.06.2026 08:00
Аукціон:
з 24.06.2026 15:19
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴161 355.33 Насосний агрегат глибинний для свердловин