-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021-2015-33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації
Тендер Prozorro UA-2026-06-15-008099-a
Категорія Замовника: юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями (крім тих, які визначені у пунктах 1 і 2 частини 1 статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі") та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, за наявності однієї з ознак передбачених в п.3 ч.1 ст.2 Закону України "Про публічні закупівлі". Місцезнаходження Замовника: вул. Оріхівське шосе, буд. 10-А, Комунарський район, м. Запоріжжя, Запорізька область, Україна, 69033; Ідентифікаційний код Замовника 05498909; мова якою повинні готуватися тендерні пропозиції: українська мова
Торги не відбулися
12 126.03
UAH з ПДВ
Номер:
7dc5ad7a2cce4a518abd86b23618d790
Внутрішній номер закупівлі:
29538301
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-15-008099-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Обласний клінічний заклад психоневрологічної допомоги та соціально значущих хвороб» Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05498909
-
Адреса:
69033, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, Оріхівське шосе, будинок 10А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Сало +380993030263 svitnlanas77@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
12 126.03 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.06.2026 14:36 - 20.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.06.2026 14:36 - 23.06.2026 00:00
Аукціон:
з 23.06.2026 14:16
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴12 126.03 Код ДК 021-2015-33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації