-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Тверде паливо (антрацит марки АО 25-50)
Тендер Prozorro UA-2019-01-24-003145-b
Завершена
455 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
a68f12989e7d450baa7acc106920dea1
Внутрішній номер закупівлі:
2953820
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-24-003145-b
Замовник:
ВЕЛИКОТРОЯНІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА 1-111 СТУПЕНІВ БЛАГОВІЩЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33333960
-
Адреса:
26413, Україна, Кіровоградська область, с. Великі Трояни, вул. Поворознюка, буд. 10-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Гуманецька +380689946065 troyanuznz@email.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Великотроянівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Благовіщенської районної ради вже двічі намагалась провести відкриті торги на закупівлю твердого палива (антрацит марки АО 25-50 ( тендер №1 - оголошення: UA-2018-12-06-00404с ● c6113d06a3494ff8b825c244482f1a68 Тендер №2 - оголошення: UA-2018-12-26-000152-b ● 53249846f32a40449c7f77d10bc50162), але щоразу дана закупівля відмінялась відповідно до ч. 1 ст. 31 Закону України "Про публічні закупівлі", у зв'язку з тим, що на участь у торгах було подано менше двох тендерних пропозицій. А отже, враховуючи вищевикладене та з метою дотримання вимог діючого законодавства, забезпечення виконання річного плану закупівель на 2019 рік, необхідно здійснити закупівлю твердого палива (антрацит марки АО 25-50) шляхом застосування переговорної процедури закупівлі відповідно до п. 4 ч.2 ст. 35 ЗУ "Про публічні закупівлі"
Очікувана вартість:
455 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тверде паливо (антрацит марки АО 25-50)
Кількість
65 тонни
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
26413, Україна, Кіровоградська область, с.Великі Трояни, вул.Поворознюка,10-А
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Мартин Іван Миколайович
Оскарження: 24.01.2019 15:59 - 04.02.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
1973725053
-
Контактна особа:
Мартин Іван Миколайович +380972091466
-
Адреса:
26415, Україна, Кіровоградська область, Благовіщенський район, село Мечиславка, вулиця Польова, 36
Оскарження: 24.01.2019 15:59 - 04.02.2019 00:00
Ціна пропозиції
455 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.01.2019 16:05
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
3bdc17bfdcc14e28a053e3fc76b29e52
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-24-003145-b-b1
Постачальник:
ФОП Мартин Іван Миколайович
×
-
Код ЄДРПОУ:
1973725053
-
Контактна особа:
Мартин Іван Миколайович +380972091466
-
Адреса:
26415, Україна, Кіровоградська область, Благовіщенський район, село Мечиславка, вулиця Польова, 36
Номер договору:
4
Сума договору:
455 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.02.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
04.02.2019 11:00
Статус:
Підписаний