• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Повербанки - (ДК 021:2015: 314300000-9 Електричні акумулятори)

Завершена

33 933.00 UAH без ПДВ
Номер: e75fe1e1f7c2497e85c667368b1f2592
Внутрішній номер закупівлі: 29535299
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-15-005087-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ
Контактна особа: Леся Примаченко +380443654087 l.prymachenko@dbr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 33 933.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Повербанки
Код ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори
Кількість 3 штука
Період постачання до 18.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Повербанки
Код ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори
Кількість 5 штука
Період постачання до 18.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Повербанки
Код ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори
Кількість 2 штука
Період постачання до 18.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Повербанки
Код ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори
Кількість 1 штука
Період постачання до 18.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Повербанки
Код ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори
Кількість 3 штука
Період постачання до 18.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КМІТЮК ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ
Ціна пропозиції 33 933.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.06.2026 12:25
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 83199d1a46a44901830e7bf5dff53985
Ідентифікатор договору: UA-2026-06-15-005087-a-a1
Постачальник: КМІТЮК ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ
Номер договору: 284
Сума договору: 33 933.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Повербанки: 2 872.00000 UAH без ПДВ
Повербанки: 1 414.00000 UAH без ПДВ
Повербанки: 5 102.00000 UAH без ПДВ
Повербанки: 1 494.00000 UAH без ПДВ
Повербанки: 2 183.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 15.06.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 15.06.2026 12:20
Статус:
Підписаний
pdf
№ 284 ФОП Кмітюк повербанки.pdf
pdf
№ 294 ДУ 1 до № 284 ФОП Кмітюк.pdf
p7s
sign.p7s