• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Ітраконазол 100 мг)

Завершена

153 249.30 UAH без ПДВ
Номер: 3de2be25a9204ed1911107d8cfa00ef2
Внутрішній номер закупівлі: 29535170
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-15-004969-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Марія Кобалія +380671344281 m.kobaliia@medzakupivli.com https://medzakupivli.com/uk/
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 153 249.30 UAH без ПДВ
Період уточнення: 15.06.2026 12:17 - 20.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 15.06.2026 12:17 - 23.06.2026 10:00
Аукціон: з 24.06.2026 11:59
Період кваліфікації: 23.06.2026 10:00 - 23.06.2026 17:43
Період завантаження договору: 29.06.2026 00:00 - 09.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴153 249.30 ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Ітраконазол 100 мг)