• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

66510000-8 Страхові послуги (Страховий поліс на Renault Master; Страховий поліс на MAN 35.470 TGS 6х8)

Торги не відбулися

11 968.00 UAH з ПДВ
Номер: 3b31ea6bac0b43bd9144b9af06fbe97b
Внутрішній номер закупівлі: 29529248
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-13-000107-a   
Замовник: Військова частина 1560
Контактна особа: Ольга МАРІНЕСКУ 380988834103 OMarinesko@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 11 968.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.06.2026 10:05 - 18.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 13.06.2026 10:05 - 21.06.2026 12:00
Аукціон: з 22.06.2026 15:46
Період кваліфікації: 21.06.2026 12:00 - 22.06.2026 12:39

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴11 968.00 66510000-8 Страхові послуги (Страховий поліс на Renault Master; Страховий поліс на MAN 35.470 TGS 6х8)