-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Послуги з навантаження, вивезення та розвантаження деревини (Коростишівське надлісництво) (філія «Столичний лісовий офіс»), в тому числі: Лот №1 (послуг з навантаження, вивезення та розвантаження деревини); Лот №2 (послуг з навантаження, вивезення та розвантаження деревини); Лот №3 (послуг з навантаження, вивезення та розвантаження деревини); Лот №4 (послуг з навантаження, вивезення та розвантаження деревини); Лот №5 (послуг з навантаження, вивезення та розвантаження деревини); Лот №6 (послуг з навантаження, вивезення та розвантаження деревини)
Тендер Prozorro UA-2026-06-12-012457-a
Завершена
5 270 179.50
UAH без ПДВ
Номер:
173f21b66cf44462bf955256083a53fa
Внутрішній номер закупівлі:
29528537
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-12-012457-a
Замовник:
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45530596
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вул. Святошинська, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Костюк Тетяна Сергіївна 380976858960 t.kostiuk10@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
5 270 179.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.06.2026 17:46 - 20.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.06.2026 17:46 - 23.06.2026 00:00
Аукціон:
з 23.06.2026 11:20
Період кваліфікації:
23.06.2026 00:00 - 30.06.2026 17:37
Період завантаження договору:
05.07.2026 00:00 - 15.07.2026 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴1 046 545.50 Лот №1 (послуг з навантаження, вивезення та розвантаження деревини)
- Лот №2 ₴1 222 438.50 Лот №2 (послуг з навантаження, вивезення та розвантаження деревини)
- Лот №3 ₴897 639.00 Лот №3 (послуг з навантаження, вивезення та розвантаження деревини)
- Лот №4 ₴1 046 545.50 Лот №4 (послуг з навантаження, вивезення та розвантаження деревини)
- Лот №5 ₴897 639.00 Лот №5 (послуг з навантаження, вивезення та розвантаження деревини)
- Лот №6 ₴159 372.00 Лот №6 (послуг з навантаження, вивезення та розвантаження деревини)