-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Фармацевтична продукція (вакцини)
Тендер Prozorro UA-2026-06-12-012267-a
Завершена
415 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
12d26f268b62432d917fd42a54142791
Внутрішній номер закупівлі:
29528349
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-12-012267-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУРШТИНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" БУРШТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42244782
-
Адреса:
77111, Україна, Івано-Франківська область, Бурштин, вулиця Шухевича будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пергельська Юлія Юріївна 380983163848 burshtyn.pervynka@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
415 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.06.2026 17:16 - 19.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.06.2026 17:16 - 22.06.2026 00:00
Аукціон:
з 22.06.2026 11:56
Період кваліфікації:
22.06.2026 00:00 - 24.06.2026 11:18
Період завантаження договору:
30.06.2026 00:00 - 10.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴415 000.00 Фармацевтична продукція (вакцини)