-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Портативні комп’ютери (ноутбуки) — ДК 021:2015: 30213100-6)
Тендер Prozorro UA-2026-06-12-011524-a
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Портативні комп’ютери (ноутбуки) — ДК 021:2015: 30213100-6)
Завершена
133 797.00
UAH з ПДВ
Номер:
0cd32b676fe04db091e2cf3a77b86d09
Внутрішній номер закупівлі:
29527601
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-12-011524-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43927048
-
Адреса:
61003, Україна, Харківська область, місто Харків, Конституції майдан, будинок 7
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Пилипенко Арина 380577252660 arinadgkh@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
133 797.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.06.2026 16:07 - 19.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.06.2026 16:07 - 22.06.2026 09:00
Аукціон:
з 23.06.2026 15:29
Період кваліфікації:
22.06.2026 09:00 - 24.06.2026 14:03
Період завантаження договору:
30.06.2026 00:00 - 10.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴133 797.00 ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Портативні комп’ютери (ноутбуки) — ДК 021:2015: 30213100-6)