• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Будівельні роботи з вертикального планування, вимощення та благоустрою території котельні по вул. Героїв Визволителів,4 с-ще Тиврів

Торги не відбулися

3 721 165.20 UAH з ПДВ
Номер: 7b87e5faa4794853b17dd38650218dba
Внутрішній номер закупівлі: 29527239
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-12-011158-a   
Замовник: Вінницяоблтеплоенерго
Контактна особа: Валерій Трєщалін +380432657702 valeravn11@gmail.com https://kpvote.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 3 721 165.20 UAH з ПДВ
Період уточнення: 12.06.2026 15:47 - 24.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 12.06.2026 15:47 - 27.06.2026 00:00
Аукціон: з 29.06.2026 13:23

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 721 165.20 Будівельні роботи з вертикального планування, вимощення та благоустрою території котельні по вул. Героїв Визволителів,4 с-ще Тиврів