• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Пульсометр для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з веслування на човнах ''Дракон'' в міжнародних змаганнях (ДК 21:2015: 18520000-0 - Персональні хронометри), наказ 3452

Просимо звернути увагу на те, що Закупівля здійснюється за рахунок КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» (поточні видатки). При поданні тендерної пропозиції просимо врахувати, що ціна за одиницю не може бути більшою 23 999,00 грн з ПДВ (для платників ПДВ) та не більше 19 999,00 грн без ПДВ (для неплатників ПДВ).

Завершена

478 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 9080e1a1a77e486c97d7a6e254edc374
Внутрішній номер закупівлі: 29527155
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-12-011083-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
Контактна особа: Кравченко Євгеній Володимирович +380442466975 kravcenko.evgenij.usz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 18520000-0 Персональні хронометриАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 478 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 12.06.2026 15:45 - 19.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 12.06.2026 15:45 - 22.06.2026 10:00
Аукціон: 23.06.2026 11:39 - 23.06.2026 12:02
Період кваліфікації: 23.06.2026 12:02 - 02.07.2026 16:24
Період завантаження договору: 08.07.2026 00:00 - 18.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴478 000.00 Пульсометр для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з веслування на човнах ''Дракон'' в міжнародних змаганнях (ДК 21:2015: 18520000-0 - Персональні хронометри), наказ 3452