-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Послуги з надання доступу до мережі інтернет для потреб філії «Столичний лісовий офіс» ДП «Ліси України» в Коростишівському надлісництві, в тому числі: Лот 1 (Послуги з надання доступу до мережі інтернет); Лот 2 (Послуги з надання доступу до мережі інтернет); Лот 3 (Послуги з надання доступу до мережі інтернет); Лот 4 (Послуги з надання доступу до мережі інтернет); Лот 5 (Послуги з надання доступу до мережі інтернет).
Тендер Prozorro UA-2026-06-12-011032-a
Завершена
150 358.33
UAH без ПДВ
Номер:
320312217f644aff92cf1c5d59fbedb4
Внутрішній номер закупівлі:
29527111
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-12-011032-a
Замовник:
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45530596
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вул. Святошинська, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зубріна Ганна Валентинівна 380963521897 annzubrina@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
72410000-7 Послуги провайдерівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
150 358.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.06.2026 15:43 - 17.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.06.2026 15:43 - 20.06.2026 00:00
Аукціон:
з 22.06.2026 11:29
Період кваліфікації:
20.06.2026 00:00 - 29.06.2026 08:13
Період завантаження договору:
30.06.2026 00:00 - 10.07.2026 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴66 758.33 Лот 1 (Послуги з надання доступу до мережі інтернет)
- Лот №2 ₴41 800.00 Лот 2 (Послуги з надання доступу до мережі інтернет)
- Лот №3 ₴20 900.00 Лот 3 (Послуги з надання доступу до мережі інтернет)
- Лот №4 ₴10 300.00 Лот 4 (Послуги з надання доступу до мережі інтернет)
- Лот №5 ₴10 600.00 Лот 5 (Послуги з надання доступу до мережі інтернет)