-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Принтери
Тендер Prozorro UA-2026-06-12-010936-a
Торги не відбулися
115 255.00
UAH без ПДВ
Номер:
0cf14df08fab4e41b6a282ad610c3c1b
Внутрішній номер закупівлі:
29527016
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-12-010936-a
Замовник:
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом»
×
-
Код ЄДРПОУ:
05425046
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Мотоман Марія Петрівна 380363662935 SheYN@rnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
115 255.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.06.2026 15:39 - 19.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.06.2026 15:39 - 22.06.2026 12:00
Аукціон:
з 23.06.2026 11:46
Період кваліфікації:
22.06.2026 12:00 - 29.06.2026 09:54
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴115 255.00 Принтери