-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання пари, гарячої води та пов’язаної продукції з використанням будь-яких видів палива та енергії (за винятком природного газу). (Постачання теплової енергії)
Тендер Prozorro UA-2019-01-23-002376-b
Завершена
2 940 936.00
UAH з ПДВ
Номер:
cc720fad11ea4981a2db74af81aa3010
Внутрішній номер закупівлі:
2952617
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-23-002376-b
Замовник:
Навчально-виховний комплекс "Олександрійський колегіум-спеціалізована школа"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23230339
-
Адреса:
28000, Україна, Кіровоградська область, м. Олександрія,, вул. 6 грудня, буд. 97
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна +380661327763 nvkok.info@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Пункт 2 частини 4 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації може бути застосована переговорна процедура закупівлі, яка для укладення договору з обраним учасником вимагає попередньо проведення з ним переговорів.
Пункт 5 частини четвертої статті 36 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VІІІ, а саме: Умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції, за результатами аукціону переможця процедури закупівлі, або ціни пропозиції учасника у разі застосування переговорної процедури. Істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадку: узгодження зміни ціни в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг).
Очікувана вартість:
2 940 936.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Постачання пари, гарячої води та пов’язаної продукції з використанням будь-яких видів палива та енергії (за винятком природного газу). (Постачання теплової енергії)
Кількість
1732 гігакалорія
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
28000, Україна, Кіровоградська область, м. Олександрія, вул. 6-го Грудня, буд 97
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАХІД-СХІД-ЕНЕРГО"
Оскарження: 23.01.2019 15:09 - 03.02.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37993043
-
Контактна особа:
Алімов Петро Геннадійович +380990007313
-
Адреса:
35680, Україна, Рівненська область, селище міського типу Смига, ВУЛИЦЯ ЗАВОДСЬКА будинок 1
Оскарження: 23.01.2019 15:09 - 03.02.2019 00:00
Ціна пропозиції
2 940 936.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.01.2019 15:14
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
f77c6631673c4369b36c649ca53f9c07
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-23-002376-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАХІД-СХІД-ЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37993043
-
Контактна особа:
Алімов Петро Геннадійович +380990007313
-
Адреса:
35680, Україна, Рівненська область, селище міського типу Смига, ВУЛИЦЯ ЗАВОДСЬКА будинок 1
Номер договору:
35-Т
Сума договору:
3 529 123.20 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 940 936.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.02.2019 00:00 - 31.03.2020 00:00
Дата підписання:
04.02.2019 10:49
Статус:
Виконаний