-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні (105-009338-00 Гемоглобін A1c (1×40 мл+1×15 мл+попередня обробка1×200 мл), 105-004614-00 Креатинін (2*27 мл + 1*18 мл), 105-000848-00 Сечова кислота (4*40 мл + 2*20 мл), 105-000820-00 Холестерин загальний (4*40 мл) 105-000821-00 Тригліцериди (4*40 мл), 105-000835-00 HDL-холестерин (1×40мл+1×14мл), 105-000836-00 LDL-холестерин (1×40 мл + 1×14 мл), 105-000814-00 АЛТ (4*35 мл + 2*18 мл), 105-001127-00 Мультикалібратор 1ф *3 мл, 105-009119-00 Мультиконтроль ClinChem (рівень 1) (1ф-5мл), 105-009120-00 Мультиконтроль ClinChem (рівень 2) (1фл - 5мл), 105-003680-00 Калібратор HbA1c (2×1мл), 105-002140-00 Контроль HbA1c норма (4×1 мл), 105-000748-00 Очищуючий розчин (CD80), 1Л)
Тендер Prozorro UA-2026-06-12-008312-a
Завершена
420 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
5d40ef5c5db64d65b06e132fe82aaed6
Внутрішній номер закупівлі:
29524391
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-12-008312-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ГАДЯЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» ГАДЯЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38319453
-
Адреса:
37300, Україна, Полтавська область, м. Гадяч, вул. Лохвицька, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лариса Павленко +380952158411 ghadiach-cpmsd@ukr.net http://ghadiach-cpmsd.pl.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
420 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.06.2026 14:19 - 19.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.06.2026 14:19 - 22.06.2026 14:16
Аукціон:
з 23.06.2026 13:38
Період кваліфікації:
22.06.2026 14:16 - 23.06.2026 11:37
Період завантаження договору:
29.06.2026 00:00 - 09.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴420 000.00 Код ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні (105-009338-00 Гемоглобін A1c (1×40 мл+1×15 мл+попередня обробка1×200 мл), 105-004614-00 Креатинін (2*27 мл + 1*18 мл), 105-000848-00 Сечова кислота (4*40 мл + 2*20 мл), 105-000820-00 Холестерин загальний (4*40 мл) 105-000821-00 Тригліцериди (4*40 мл), 105-000835-00 HDL-холестерин (1×40мл+1×14мл), 105-000836-00 LDL-холестерин (1×40 мл + 1×14 мл), 105-000814-00 АЛТ (4*35 мл + 2*18 мл), 105-001127-00 Мультикалібратор 1ф *3 мл, 105-009119-00 Мультиконтроль ClinChem (рівень 1) (1ф-5мл), 105-009120-00 Мультиконтроль ClinChem (рівень 2) (1фл - 5мл), 105-003680-00 Калібратор HbA1c (2×1мл), 105-002140-00 Контроль HbA1c норма (4×1 мл), 105-000748-00 Очищуючий розчин (CD80), 1Л)