-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лавки для сидіння (ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них) ДК 021:2015 - 39113600-3 Лавки
Тендер Prozorro UA-2026-06-12-007434-a
Торги відмінено
220 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
1723dcfc7d6240e2957caa7288de7ba0
Внутрішній номер закупівлі:
29523518
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-12-007434-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛІЗОВАНА ЗАКУПІВЕЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
32835966
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, пр. Яворницького Дмитра, будинок 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади (ЦЗО)
Контактна особа:
Тетяна Мананкова +380633970471 czomanankova@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39113600-3 ЛавкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
220 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.06.2026 13:44 - 17.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.06.2026 13:44 - 20.06.2026 23:59
Аукціон:
з 22.06.2026 13:33
Період кваліфікації:
з 20.06.2026 23:59
Замовники торгів
Повна назва організації
Коротка назва
Код організації
Комунальний заклад культури "АРТТЕРИТОРІЯ" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад культури "АРТТЕРИТОРІЯ" Дніпровської міської ради
UA-EDR 44286447
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
2fe7682e1ed740e39a64a5457a31b099
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Листом від 13.07.2026 за №345 замовник-ініціатор закупівлі КЗК «АРТТЕРИТОРІЯ» ДМР звернувся до КП «ЦЗО» ДМР з пропозицією скасувати закупівлю «Лавки для сидіння (ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них) ДК 021:2015 - 39113600-3 Лавки», ІD закупівлі UA-2026-06-12-007434-a відповідно до п.п. 1 п. 50 Особливостей - відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт чи послуг за визначеними характеристиками
Період оскарження:
13.07.2026 18:23 - 24.07.2026 00:00
Дата опублікування:
13.07.2026 18:23
Дата виконання:
24.07.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴220 000.00 Лавки для сидіння (ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них) ДК 021:2015 - 39113600-3 Лавки