-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 31210000-1– Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (автоматичні вимикачі з дистанційним керуванням, LTE роутер, перетворювач інтерфейсів)
Тендер Prozorro UA-2026-06-12-007051-a
без ПДВ
Завершена
1 452 817.00
UAH без ПДВ
Номер:
97f65433efb44beab601c0f5fcaf2e09
Внутрішній номер закупівлі:
29523144
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-12-007051-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131819
-
Адреса:
36022, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Старий Поділ, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Наталія Михайлівна Халіман +380532510593 tender05@poe.pl.ua http://www.poe.pl.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 452 817.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.06.2026 13:26 - 26.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.06.2026 13:26 - 29.06.2026 10:00
Аукціон:
30.06.2026 12:12 - 30.06.2026 12:41
Період кваліфікації:
30.06.2026 12:41 - 28.07.2026 15:27
Період завантаження договору:
03.08.2026 00:00 - 13.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 452 817.00 ДК 021:2015 – 31210000-1– Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (автоматичні вимикачі з дистанційним керуванням, LTE роутер, перетворювач інтерфейсів)