-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
03410000-7 Деревина (пиломатеріали: дошка обрізна, брус)
Тендер Prozorro UA-2026-06-12-005099-a
Торги не відбулися
150 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
7f48d97f8f4040168af6f5245317486d
Внутрішній номер закупівлі:
29521182
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-12-005099-a
Замовник:
Державна установа "Коломийська виправна колонія (№41)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08563613
-
Адреса:
78250, Україна, Івано-Франківська область, Коломийський р-н, село Товмачик, вулиця Привокзальна будинок 30, корпус 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ульмер Назарій Степанович 380343391222,380932930335 vk-41@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
150 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.06.2026 11:56 - 17.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.06.2026 11:56 - 20.06.2026 00:00
Аукціон:
з 22.06.2026 12:32
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴150 000.00 03410000-7 Деревина (пиломатеріали: дошка обрізна, брус)