-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ноутбуки
Тендер Prozorro UA-2026-06-12-004457-a
Завершена
730 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
4c7800e5316c4bb9af9e10789c28e7d5
Внутрішній номер закупівлі:
29520551
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-12-004457-a
Замовник:
Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071205
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, Харків, майдан Свободи, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Федосова Альона 380950360135 Fedosova.hnu@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
730 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.06.2026 11:35 - 17.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.06.2026 11:35 - 20.06.2026 00:00
Аукціон:
з 22.06.2026 13:23
Період кваліфікації:
20.06.2026 00:00 - 22.06.2026 18:13
Період завантаження договору:
28.06.2026 00:00 - 08.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴730 000.00 ноутбуки