-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки і випробувального обладнання для відділу лабораторних досліджень на транспорті ДУ «Київський міський ЦКПХ МОЗ»
Тендер Prozorro UA-2026-06-12-003961-a
Торги не відбулися
24 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
44dd24fc32f74cb493e76519597d7a07
Внутрішній номер закупівлі:
29520047
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-12-003961-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38518296
-
Адреса:
03190, Україна, м. Київ, вул.Естонська, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Луценко Юрій Олександрович 380636102120 y.lutsenko@kyiv.cdc.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
24 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.06.2026 11:19 - 17.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.06.2026 11:19 - 20.06.2026 00:00
Аукціон:
з 22.06.2026 13:05
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴24 000.00 Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки і випробувального обладнання для відділу лабораторних досліджень на транспорті ДУ «Київський міський ЦКПХ МОЗ»