-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Комутаційні апарати для філії "Дніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2026-06-12-003808-a
Завершена
169 801.15
UAH без ПДВ
Номер:
37fe462e7fb145828646f093da59e8ad
Внутрішній номер закупівлі:
29519891
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-12-003808-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгородський район, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Корольов Ілля Миколайович 380612239347 i.korolov@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
169 801.15 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.06.2026 11:12 - 17.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.06.2026 11:12 - 20.06.2026 00:00
Аукціон:
22.06.2026 11:41 - 22.06.2026 12:28
Період кваліфікації:
22.06.2026 12:28 - 08.07.2026 14:31
Період завантаження договору:
14.07.2026 00:00 - 24.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴169 801.15 ДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Комутаційні апарати для філії "Дніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")