-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з поточного ремонту доріг та тротуарів міського значення після усунення пошкоджень на теплових мережах КП «ТЕПЛОЕНЕРГО» у місті Кременчук
Тендер Prozorro UA-2026-06-12-003782-a
Торги не відбулися
2 718 913.86
UAH з ПДВ
Номер:
fe5e2b5af3bf499e8c9798dd5ee4bea5
Внутрішній номер закупівлі:
29519860
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-12-003782-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Теплоенерго" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
31700972
-
Адреса:
39617, Україна, Полтавська область, Кременчук, вул. Софіївська, буд. 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Темірова Марія Олександрівна +380536758731 mariyatemirova9@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 718 913.86 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.06.2026 11:50 - 17.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.06.2026 11:50 - 20.06.2026 15:00
Аукціон:
з 22.06.2026 13:24
Період кваліфікації:
20.06.2026 15:00 - 26.06.2026 14:27
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 718 913.86 Послуги з поточного ремонту доріг та тротуарів міського значення після усунення пошкоджень на теплових мережах КП «ТЕПЛОЕНЕРГО» у місті Кременчук