-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (послуги з питань автоматизованого визначення вартості будівельних робіт при застосуванні ПК АВК-5 "Автоматизований випуск на ПЕОМ кошторисно-ресурсної документації" на основних та додаткових робочих місцях для 16 робочих місць)
Тендер Prozorro UA-2026-06-12-001660-a
Завершена
49 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
0999d2f00c1d406ca77c9fc64920455b
Внутрішній номер закупівлі:
29517756
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-12-001660-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131512
-
Адреса:
43023, Україна, Волинська область, місто Луцьк, вул. Яремчука Назарія, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ірина Лейбик +380332780506 tender@energy.volyn.ua http://energy.volyn.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
49 500.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги з питань автоматизованого визначення вартості будівельних робіт при застосуванні ПК АВК-5 "Автоматизований випуск на ПЕОМ кошторисно-ресурсної документації" на основних та додаткових робочих місцях для 16 робочих місць
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 15.04.2027
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ССБ ЕЛЕКТРОНІКС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30610815
-
Адреса:
76019, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ ГАЛИЦЬКА будинок 67 офіс 609
Ціна пропозиції
49 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.06.2026 09:52
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
7ff55d595ace435f97bbff1bb02d243e
Ідентифікатор договору:
UA-2026-06-12-001660-a-a1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ССБ ЕЛЕКТРОНІКС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30610815
-
Адреса:
76019, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ ГАЛИЦЬКА будинок 67 офіс 609
Номер договору:
07/20053/19/26-415
Сума договору:
49 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
41 250.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.06.2026 00:00 - 15.04.2027 00:00
Дата підписання:
11.06.2026 09:10
Статус:
Підписаний