• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 42990000-2 - Машини спеціального призначення різні (3D-принтер Elegoo Centauri Carbon (1 шт.), або еквівалент)

Торги не відбулися

19 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 974e70bfd7fb4efa9e6135f5eeff54db
Внутрішній номер закупівлі: 29516114
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-12-000020-a   
Замовник: Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України
Контактна особа: Швірст Марія Олегівна +380730141635 des.pluss@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 42990000-2 Машини спеціального призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 19 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 12.06.2026 01:18 - 18.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 12.06.2026 01:18 - 21.06.2026 11:00
Аукціон: з 22.06.2026 14:25

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴19 000.00 3D-принтер Elegoo Centauri Carbon (1 шт.), або еквівалент