• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Печиво «Ювілейний букет» 200 г, печиво діабетичне, пряники, сухарі панірувальні

Завершена

116 010.00 UAH з ПДВ
Номер: 488cc95f970241038f5c8ef15c0a9bda
Внутрішній номер закупівлі: 29515694
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-11-014049-a   
Замовник: КУ ХОРОШЕВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ
Контактна особа: Зуб Анастасія Миколаївна +380675770163 zubm999@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 116 010.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 11.06.2026 20:46 - 16.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 11.06.2026 20:46 - 19.06.2026 00:00
Аукціон: з 19.06.2026 13:00
Період кваліфікації: 19.06.2026 00:00 - 20.06.2026 15:01
Період завантаження договору: 26.06.2026 00:00 - 06.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴116 010.00 Печиво «Ювілейний букет» 200 г, печиво діабетичне, пряники, сухарі панірувальні