-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ковбаса варена в/ґ, ковбаса варено-копчена, м’ясо тушковане (свинина), м’ясо тушковане (яловичина)
Тендер Prozorro UA-2026-06-11-013839-a
Завершена
261 706.00
UAH з ПДВ
Номер:
3a8ee9e4a8ac46c3a8baacde2c4beff4
Внутрішній номер закупівлі:
29515483
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-11-013839-a
Замовник:
КУ ХОРОШЕВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189660
-
Адреса:
62466, Україна, Харківська область, с Хорошеве, вул. Сонячна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зуб Анастасія Миколаївна +380675770163 zubm999@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15130000-8 М’ясопродуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
261 706.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.06.2026 19:19 - 16.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.06.2026 19:19 - 19.06.2026 00:00
Аукціон:
з 19.06.2026 13:32
Період кваліфікації:
19.06.2026 00:00 - 20.06.2026 15:17
Період завантаження договору:
26.06.2026 00:00 - 06.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴261 706.00 Ковбаса варена в/ґ, ковбаса варено-копчена, м’ясо тушковане (свинина), м’ясо тушковане (яловичина)